Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS! Nagyon fontos! Nem tudom...

SOS! Nagyon fontos! Nem tudom mit tegyek. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Bármit iszom vagy eszem egyből kihányom és már kb két hónapja alig tudok enni valamit és ha esetleg igem azt kihányom... Nagyom fáj a gyomrom, szédülök és alig tudok nenni is annyira gyenge vagyok a szám kicserepesedett és sebes devazt gondoltam csak a szél... De nem igazám voltam semerre... Ennek lehet köze hozzá? Rá érek holnap reggel el menni orvoshoz vagy jobb lenne már most ülyeletre?
2015. ápr. 14. 16:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Menj azonnal orvoshoz és igyél sok vizet, a kiszáradástól cserepesedett ki a szád. Bármi lehet a gyomroddal, víriu stb. Vsz endoszkópos vizsgálatra fognak beutalni, de tőúl kell esni rajta, csak úgy derül ki mi a baj.
2015. ápr. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Trafó1 ***** válasza:
Már rég dokihoz kellett volna menned, menj az ügyeletre.
2015. ápr. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 szamo77db ***** válasza:
Bizony, fogyassz nagyon sok folyadékot és lásson minél előbb orvos! Ő majd megmondja, hogyan tovább. Én nem bocsátkozom találgatásokba, orvos pedig nem vagyok. Nem akarok valami ostobaságot javasolni neked!
2015. ápr. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
AZONNAL orvos! Ha van eszük, egyből utalnak is kórházba, infúzióra, ebbe belehalhatsz!
2015. ápr. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

2 hónapja?


...


Milyen ételeket hánytál ki?


Én egyébként próbálkoznék sima vízivással (+ némi só)


Aztán rizsevéssel, idővel húsleves levével, aztán főtt zöldségekkel (rizs mellé).


Persze csak ha ezeket lehet úgy enni fokozatosan, hogy bent maradnak.

2015. ápr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de ezzel csak az a baj hogy nincs TB-m
2015. ápr. 14. 16:43
 7/13 anonim ***** válasza:

Na, a betegségedet nem irigylem, de szívem szerint én is lemondanék az itthoni TB-ről..


Kérdeztem: miket hánytál ki eddig? Mindent? Vizet is?


Ha valami a gyomrodban marad, akkor kezdj forralt vízivással (langyos legyen mikor megiszod, ez a lényeg)


Pótolj vissza sót.


Időnként próbálj rá a rizsevésre, azzal már kis kalóriát viszel be.


Egyébként ha itt teljesen összeomlana a keringéri rendszered mert kiszáradsz, szerintem tb nélkül is bevinne egy mentő. Sz.ar ez az ország, de még nem hagynak csak úgy meghalni, bár remélem ennyire rosszul nem vagy.

2015. ápr. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mindent.... Még a gumi cukrot is.... Ittam teát... Csap vizet szénsavmentes ásványvizet és mindent ki hányok... Az lehet hogy pszihés baj van a dolgok mögött de rgyszerűen szüleimnek hiába mondom hogy nagyon rosszul vagyok annyit mondtak pihenjek.. Pedig látják mert állni sem tudok....
2015. ápr. 14. 16:52
 9/13 anonim ***** válasza:

pedig kezdj el 1-1 korty vizet lent tartani, ahogy lefested a helyzetedet, ha nem tudsz folyadékot pótolni, mindent kihánysz, abba meg lehet halni.


Más valakinek valami észrevétele, válaszolók?



Amúgy a gumicukrot hagyjuk, az műkaja..

2015. ápr. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Próbálj enni olyan zöldséget,amit szeretsz. Ilyen esetben nekem a paradicsom jött be.
2015. ápr. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!