Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pároknak valami közös medál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pároknak valami közös medál ötlet? Fontos

Figyelt kérdés

Na szval.... szeretnék valamilyen közös ékszert a párommal. Karkötő kilőve, mert egyikünk se szereti nagyon.. Törött félszív medál kilőve, mert mind a kettőnknek volt az előző kapcsolatában...

A medál tetszik, de nem tudom pontosan, hogy milyen legyen... Ötletek?



2015. márc. 10. 05:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Ird be, hogy uniszex ékszerek. Vagy bármilyen netes rendelős oldalon találsz medál cím alatt mindkettőtök által hordhatót. Esetleg az Apacs üzletek honlapját érdemes megnézni, akár egy jó program is lehet hogy ha valamelyik üzletükben nézelődtök.


Tudom, hogy manapság ez nem szokás, de a jelképekre, jelentéstartalmakra figyelj. Kettétört szív a legszörnyűbb amit lehet venni egymásnak. Nekem volt, aki keresztet akart adni. Mondtam, hogy elég a saját keresztem, nem kell a másé is. Szerencsére megértette.

2015. márc. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Születési jegy?
2015. márc. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!