Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Körülbelül 2-3 hete szárazon...

Körülbelül 2-3 hete szárazon köhögök? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok, Április 1 fele kezdődött, amikor is el kezdtem minden ok nélkül szárazan köhögni. Nos a köhögés erőssége naponta változik, például a mai napon eléggé erő teljesen köhögök, de van olyan amikor napi 4x vagy 5x. Mellék tünetek nagyon nincsenek, bár pont a mai napon nagyon de nagyon kicsit folyik az orrom(gondoltam allergiára is mert tavaly pont e tájékán szintén majd 1 hónapig köhögtem ugyan így). De a kérdésem a következő: aggódhatok e rák miatt? Nem dohányzom, egészséges életmódot élek, próbálom a füstöt kerülni)18 éves vagyok egyébként

2015. ápr. 14. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Én inkább a mostani meghűléses dologra gondolok, menj el a háziorvoshoz, meghallgatja a tüdőset, lehet csak valamilyen köptető kell.
2015. ápr. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet tavaszi virágporokra allergia is, vagy refluxtól (sok sav) is lehet köhögni, persze egy meghűlés is lehet, főleg ha már náthás is vagy. Szerintem biztos, hogy nem rák, de menj el a háziorvoshoz, ha allergia, akkor ki kell vizsgálni.
2015. ápr. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából nem vagyok náthás, kb 5x ki fújom az orromat naponta, de azért van benne némi "cucc" :D Tegnap óta köhögök rendesen, előtte csak köhögcséltem, de akkor azt mondjátok nem igazán lehetek rákos? :D
2015. ápr. 15. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!