Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Már körülbelül 7-8 éve bélférg...

Már körülbelül 7-8 éve bélférges vagyok, amit csak most kezdtem el kezelni. Emellett kórósan sovány is vagyok. A férgek kiűzésével meghízhatok?

Figyelt kérdés
2014. nov. 22. 00:59
 1/8 A kérdező kommentje:
Cérnagiliszta.
2014. nov. 22. 01:01
 2/8 anonim ***** válasza:
Elvileg igen.
2014. nov. 22. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
cérnagiliszta nem okoz kóros soványságot, és nem fogsz meghízni, ha kiűzöd. de más féreg, pl galandféreg okozhat kóros soványságot, szerintem csináltass székletvizsgálatot, hogy van-e. amúgy a cérnagilisztát nyers foghagymával 1-2 nap alatt kiírthatod (tapasztalat).
2014. nov. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor béltükrözés után miért mondta az egyik orvos, hogy hízni fogok pár kilót?
2014. nov. 25. 22:59
 5/8 anonim ***** válasza:
azt nem tudom, gondolom a lehetséges tünetek között szerepel a súlyváltozás is. amúgy én eddig akárhányszor kaptam el cérnagilit cicától, kutyától sohasem változott a súlyom. és a macskáim is eléggé jó húsban vannak.
2014. nov. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mert gondolom rövidtávon nem okoz súlyvesztést, vagy csak nagyon minimálisat. Én viszont gyerekkorom óta egyre vékonyabb leszek.
2014. nov. 26. 19:28
 7/8 anonim ***** válasza:
szia, most utánajártam a dolognak, és ilyet találtam, hogy ha már nagyon sok a cérnagili pici gyerekeknél elmaradhat a súlygyarapodás és étvágytalanságot is okozhat. de kóros soványság sehol sem ír se könyvben, se interneten. szerintem te alapból vékony testalkatú vagy és erre csak rátesz egy lapáttal a cérnagiliszta, szóval sokat biztos nem fogsz hízni, max egy két kilót, de majd úgy is kiderül, majd írd meg légyszi, kíváncsi vagyok.
2014. nov. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Várj! Most komoly? 7-8 éve vagy cérnaférges? Basszus, én pár napot alig bírok ki gyógyszer nélkül, mert már negyedjére lettem beteg tőlük.... Komolyan, hogy bírtad a viszketést és a memóriazavart? Én is vékony lány vagyok és egy dekát sem híztam, ez hülyeség, hogy meghízol, a férgek nem a kaját eszik, hanem a vitaminokat, és azért lehettél kórosan sovány, mert már ennyi ideig benned voltak.. Engem teljesen kinyírtál ezzel a 7-8 évvel.... És egyáltalán nem egészséges, hogy ennyi ideig benned voltak. És hogy lehet az, hogy nem gondoltál bele, hogy te fertőzhetsz másokat is? Mert ennyi idő után, már nyállal is terjedhetnek, illetve, ha álmodban megvakarod a feneked és a kezeddel másnap megfogod a buszon a kapaszkodót, már egyből átadod másik embereknek! Egy önző alak lehetsz, mert gondolom nem akartál meghízni, és büszke voltál az alakodra és inkább betegen tengetted az életedet, és fertőztél másokat is, lehet, hogy én is miattad vagyok férges.... És komolyan az a legnagyobb gondod, hogy meghízhatsz? És miért csak most akartad kezelni? Jah, és gondolom 7-8 éven belül biztosan volt szexuális kapcsolatod és akkor annak a másik személynek is átadhattad, habár nem biztos hogy elkapja, ha erős immunrendszere van, de olyan mint én, akinek gyengébb immunrendszere van, egyből elkapja és ellene nem tud mit tenni, csak kiírtani... Mellesleg nem tudom így hogyan élted a napjaidat, főleg ha 7-8 éven belül pl. voltál strandon, vagy Balatonban akkor ott is magad után hagytad a petéidet, mert ugye a cérnaférgek a végbélnyíláson jönnek ki... főként esténként, de akiben ilyen sokáig benne van gondolom nem csak esténként bújnak elő. Na épp ezért nem járok strandra.... Nem offolni akarlak, csak eléggé feldühített a dolog, hogy miért nem olvastál utána, amikor elsőnek rájöttél, és nem jöttél rá, hogy ezzel nem szabad várni? főleg nem 7-8 évet? De, figyelj, ha valaki ilyen süsü meg is érdemli a társaságot a beleiben, na jó senki sem érdemli meg, te sem, mert teljesen átérzem a helyzetet, mert én is voltam cérnaférges... És ne várd, hogy hipp-hopp elmúlik, mert nekem sem, pedig csak pár napig voltam az, amíg el nem kezdtem szedni a gyógyszert és utána még háromszor visszajöttek, szóval csak magaddal szúrtál ki, mert nem fogsz tőlük megszabadulni...
2016. febr. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!