Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nemibetegség vizsgálat,...

Nemibetegség vizsgálat, férfiaknak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Bőr és nemibeteg gondozóban voltam már, de ránézésből azt mondták, hogy nincs semmi bajom, viszont barátnőmet nem szeretném megfertőzni véletlenül sem (anno volt problémám).


Hova kéne menni, hogy megvizsgáljanak, olyan szempontból, hogy valami tenyésztés, ilyesmi?


2015. ápr. 16. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Ránézésből kevés dolgot lehet megmondani...

Végeztethetsz HIV-szűrést (vérvizsgálat), HPV-tenyésztést (bizonyos típusai méhnyakrák kialakulásához vezethetnek, férfiakban pedig tünetmentesen lappanganak), kankó és egyéb teszteket. Tudtommal specifikusan nézik meg mindegyiket.

2015. ápr. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kamuzd azt, hogy néha visszatérő, vízszerű folyásod van. Rögtön leveszik a kenetet :)
2015. ápr. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

de hol? Mármint milyen helyen? Hova kéne mennem?

:((

2015. ápr. 18. 11:30
 4/7 A kérdező kommentje:
Korábban gomba volt, de akkor is csak piros foltok voltak, semmi egyéb tünet.
2015. ápr. 18. 11:31
 5/7 anonim ***** válasza:
bőr és nemi gondozó. Néhány urológia is szóba jöhet. Vagy ántsz kirendeltségek is. Illetve megyeszékhelyeken esetleg akad kirendelt szakintézmény, ahol csak ezzel foglalkoznak.
2015. ápr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bőr és nemibeteg gondozóban voltam 2x ezzel, de egyik esetben sem végeztek el konkrét vizsgálatot, hogy legyen papírom róla, hogy nincs bajom. Már beleőrülök...
2015. ápr. 19. 09:46
 7/7 anonim ***** válasza:
ha figyelmesen elolvasnád, amit írtam, nem csak a bng áll a felsorolásban.Vagy el is mehetsz magánra pénzért. 3500,-/kórokozó kb
2015. ápr. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!