Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Jobb oldalon a halaentekomnal...

Jobb oldalon a halaentekomnal észrevetem egy csomót, dudort volt valakinek hasonló problémája?

Figyelt kérdés
Tuneteim nincsenek néha néha fejfájás semmi több, azt szeretném ha úgymond olyan emberek valaszolnanak akik hasonló problémái voltak vannak! Aggódok mi lehet ez, remélem nem valami daganat féle...
2015. ápr. 17. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
En megertem, hogy aggodalmadban itt kersz segitseget, de 1. Nem latjuk 2. Ebbol kovetkezeskeppen nem tudjuk megallapitani 3. Orvos. Mivel a dudor az mar egy konkret tunet, lehet cysta vagy mirigyduzzanat, de még méretet sem irtál.
2015. ápr. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hát aggódom de ma vettem észre, így csak hétfő tudok orvoshoz, gondoltam addig nyugtataom magam, és természetesen nem orvosi szakvéleményt szeretnék csak hátha valaki járt vigyorgott mint Èn! A csomó nyomásra érzékeny, és nem nagy hat olyan normál köröm nagyságú kb... De köszönöm a válaszokat!
2015. ápr. 17. 14:31
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat vigyorgott az= járt csak a telefonom kicsit át fogalmazza.. Elnézést érte
2015. ápr. 17. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!