Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 16 eves vagyok,3 eves koromban...

16 eves vagyok,3 eves koromban kihullott az osszes hajam, szemoldokom, szempillam, szor is mindenhol. Van valaki, aki hasonlo helyzetben van, mint en? Ha igen, mi allhat emogott?

Figyelt kérdés
Jartunk orvoshoz, nagyon sokat, kiszedtek a garatmandulamat, megvizsgaltak mar tetotol-talpig, de nem tudtak megmondani, hogy mi a bajom. Semmi nem nott ki azota, a hajam kezdett el noni, foltokban nagyon keves, kiprobaltunk mar nagyon sok mindent,10 eve parokat hordok, receptre kapok evente egyet. Pajzsmirigy betegsegre gyanakszunk, de orvoshoz sajnos nem tudok eljutni.

2015. márc. 27. 16:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

ne szorakozz.

rogton keress fel egy orvost.

oke?

lol

2015. márc. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

"Jartunk orvoshoz, nagyon sokat"

"Pajzsmirigy betegsegre gyanakszunk, de orvoshoz sajnos nem tudok eljutni."


Azért ez elég fura. Évekig orvoshoz jártál, mindenedet megvizsálták, nem jöttek rá, mi van, neked meg 13 év után eszedbe jut, mi lehet, de nem tudsz eljutni orvoshoz... ???

2015. márc. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A kerdesben nem irtam, de a pajzsmirigyemet nem vizsgaltak. Evekkel ezelott volt ra lehetosegem, orvoshoz jarni, de mar nincs, mivel Pestre kene mennunk, de nem tudunk.
2015. márc. 27. 17:07
 4/13 anonim ***** válasza:
Csak egy háziorvos kellene hozzá. Vérből meg tudják nézni a pajzsmirigyedet. Gombára kezelted már magad?
2015. márc. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Koszonom valaszod! Gombara?
2015. márc. 27. 17:33
 6/13 anonim ***** válasza:
Egy szimpla vervetel TSH, FT3, FT4 szintet kell nezni es kiderul, ha pajzsmirigy gond.
2015. márc. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Pajzsmirigybetegség okozhat hajhullást, de hogy az egész testen az összes szőr kihullását...ilyet még nem hallottam.

[link]

2015. márc. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Megneztem az oldalt, amit kuldott, erdekes, errol meg nem hallottam, de akkor ezen is el lehet indulni. Koszonom megegyszer!
2015. márc. 27. 17:51
 9/13 anonim válasza:
Én 12 vagyok. Parókával járok és szinte minden 3. héten orvoshoz járok a pajzsmirigyre gyanakszanak de lehet a stressztől is.
2015. ápr. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9 miota hordasz parokat? Szemoldok/szempilla van? Szedsz ra valami gyogyszert?
2015. ápr. 5. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!