Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Brutálisan megfáztam, mi a...

Brutálisan megfáztam, mi a leggyorsabb gyógymód?

Figyelt kérdés

Tegnap volt osztálykirándulás, túrázás közben lefőttem levettem a kabátot pulóvert mert nagyon melegem volt de fújt a hideg szél tudom rossz ötlet volt. Ma dél körül kezdte, ömlik az orromból a váladék könnyezek állandóan tüsszögök, maximum 3 percet bírok zsebkendő nélkül.


Miket tegyek, hogy ezek főleg az orrfojás elmúljon?



2015. ápr. 21. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Ki kell feküdni, egyél forró húslevest, igyálsok mézes teát, vegyél be C vitamint.

Nekem ugyanez volt, nem feküdtem ki, harmadik hete tart és még mindig náthás vagyok és köhögök, most kezd csak múlni, ma érzem először jobban magam.

2015. ápr. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát én beleőrülnék, bár most kicsit csillapodott, eddig zsebkendő nélkül elkezdett a könnyem ömleni minden most azért 10 percet kibírok nélküle. De már kidörzsölte az orrom az a kb 30 zsepi amit elhasználtam.
2015. ápr. 21. 15:35
 3/8 anonim ***** válasza:

Körömvirág krémmel kenegesd minden fújás után, a fájdalmat is mulasztja és nem lesz sebes.


Valóban őrületes, ilyen náthás még életemben nem voltam, napi 100-as csomag elment 1 hétig és még utána jött a köhögés, hurut.

2015. ápr. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vegyél egy forró lábvizet és bújj az ágyba, maradj egyforma hőmérsékleten, pár napig ne menj ki ebbe a szélbe.
2015. ápr. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kösz a tippeket, én mindjárt megpusztulok orromból szememből ömlik a folyadék olvasni nem bírok annyit könnyezek az orrom állandóan úgymond szúr mint mikor nem sikerül a tüsszentés és rohadtul fáj. Én se voltam még ilyen taknyos sose, és derült égből, ma semmi bajom nem volt kb 10 óráig egy zsepi nem kellett, majd mikor a hidegben hazabicikliztem eléggé fáztam, na onnan zúdult a váladék.
2015. ápr. 21. 20:01
 6/8 A kérdező kommentje:
Reggel már kutya bajom nem volt 1x fújtam orrot egész nap, elég jó a szervezetem úgy néz ki, na meg megzabáltam fél zacskó savanyú káposztát tegnap :D
2015. ápr. 22. 20:56
 7/8 anonim ***** válasza:
No akkor veszek ma én is savanyú káposztát. :-)
2015. ápr. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy a káposzta miatt volt, de biztos segített. Egyszerűen inkább tudatosan nem engedtem a betegségnek, reggel totál hétköznapian keltem tiszta orral este meg hót sebes váladékkal teli orral feküdtem.
2015. ápr. 23. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!