Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Leggyorsabb (ha lehet, termész...

Leggyorsabb (ha lehet, természetes) gyógymód megfázásra?

Figyelt kérdés
Hihetetlenül fáj a torkom, de nem akarok kimaradni a suliból, mert így is alig van időm tanulni, és már most sokat adnak fel... Az orrom is be van dugulva... Tudtok természetes gyógymódokat rá? Olyat, ami viszonylag gyorsan hat.
2014. szept. 4. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Hársfavirágból tea. Sok mézzel.
2014. szept. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hagyma tea a legjobb.De ha nem szereted akkor kis kamilla teát jó sok mézel és CITROMMAL....
2014. szept. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Sok tea, sok méz (a teába is, magába is!!!) Köss magadra sálat, pihenj sokat, nézd meg lázas vagy-e, Még több tea, még több méz, sok pihenés, minél előbb feküdj le, aludj, pihenj sokat! Holnap vagy ma (ha marad vagy romlik a helyzet) menj el orvoshoz!
2014. szept. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Ja azt kihagytam hogy RENGETEG GYÜMÖLCS még több mint amennyi MÉZ, és RENGETEG PIHENÉS!

[link]

(Jobbulást!) :)

2014. szept. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Fogyassz forró teákat, én a hárs-, csipkebogyó-, bodza teát javaslom. Tartózkodj minél többet szabadban, és ha teheted szedj C - vitamint!
2014. szept. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Sok tea, sok gyümölcs, hagyma, sok levegőzés, sál, sok alvás, ha levert vagy sokat pihenj, hárs, csipkebogyó,kamilla,bodza tea tényleg nagyon, jó nekem a barack is (jó forrón sok mézzel(én eleve mindent nagyon édesen szeretek)) szokott segíteni. Tulajdonképpen mindegyik tea jó.
2014. szept. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2014. szept. 4. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!