Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fáradékonyság, szédülés,...

Fáradékonyság, szédülés, egyensúlyvesztés, ájulás érzet? Ez csak tavaszi fáradékonyság? 22F

Figyelt kérdés
Szóval 3 hete tart mostanság egyre jobban rám tör holnap asszem megyek orvoshoz! Azt mondták tavaszi fáradékonyság de én úgy érzem ez nem az! Van hogy kicsit rosszul érzem magam mint most! Nagyon fáradékony vagyok semmire nincs erőm! Volt idáig szorongásom és depresszióm lehet köze ezekhez?

2015. ápr. 21. 18:46
 1/4 anonim válasza:
szerintem is csak a tavaszi fáradékonyság. egész nap fáradt vagyok én is és a közérzetem se a legjobb. szóval szerintem nincs okod aggodalomra. viszont nagy a valószínűsége hogy a depresszió és a szorongás miatt alakult ki.
2015. ápr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát remélem is! szedek omega 3-at és vitaminokat! Félek hogy nehogy komolyabb bajom legyen! Én már azt hittem a szívem a rossz meg ilyeneK!
2015. ápr. 21. 19:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, ezek pontosan a szorongás tünetei.
2015. ápr. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy kicsit alacsony a vérnyomásod, ellenőriztesd le.
2015. ápr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!