Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pár napja be van dugulva a...

Pár napja be van dugulva a fülem. Mi a teendőm?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3.napja h be van dugulva a jobb fülem, kb fél év alatt ez a 4.alkalom. Fürdés után mikor megmosom a füleimet durr. 3-4 napig alig hallok.Aztán persze helyrejön de nem tudom, nem az igazi.Na de ma vettem egy fülsprayt ami elvileg kihozza a cuccot, jobb jobb, de nem múlt el tőle teljesen. Szerintetek ez a spray tud helyettesíteni egy fülmosást? Vagy húzzak a dokihoz?:D

2015. ápr. 21. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Használj orrcseppet mindkét orrodban. Ha fülkürt hurutod van, akkor az orrcsepp segít lelohasztani a kis gyulladást. Ha pár nap alatt nem rendeződik, akkor fülészhez kell menni.
2015. ápr. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs gyulladás semmi, csak be van dugulva, biztos a sok fülzsír gyülemlett fel
2015. ápr. 21. 21:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Cseppents paraffin olajat a füledbe, van hogy ez is segít, ha ez sem, akkor fülészet.
2015. ápr. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A sok fülzsírtól egy úgynevezett füldugó alakult ki, elmentem dokihoz de annyira kemény volt hogy hiába mosták nem jött ki, majd 2 napig étolajjal kellett csepegtetni hogy megpuhuljon.A következő mosásnál simán kijött, akkora volt mint egy mogyoró :). Egyébként a fülmosás nagyon kellemes nekem tök jól esett, senki ne féljen tőle.
2016. jan. 3. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!