Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Semicilin nevű gyógyszernek...

Semicilin nevű gyógyszernek lehetnek ezek a mellékhatásai? A többi lent.

Figyelt kérdés
Bekellett szednem 80 db 50 mg-os semicilint hugycsőgyulladásra. Még mindig érzem hogy vizeléskor kellemetlen és állandó rossz közérzetem van émelygéssel néha hányingerrel..a szedését már 1 hete abbahagytam..

2015. ápr. 21. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
és ezt nem kellett volna közölni az orvossal, hogy figyu' má', a tüneteim nem szűntek meg?!
2015. ápr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Közöltem vele de vágod még neki állt feljebb és ideges lett h mi az hogy én még mindig beteg vagyok újabb vizeletvizsgálatra megyek holnap...csak gondoltam megkérdezem ittis hátha valakinek van valami tapasztalata ezzel az antival..
2015. ápr. 21. 22:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Mellékhatások felsorolásában benne van a hányinger is és még egyéb sok más bőrtünet, stb.
2015. ápr. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
válts orvost, hova valósi vagy? ha pösti, akkor tudok ajánlani. Aki javuláskor abbahagyatja a gyógyszert, miközben még van tünet, hogy újabb tesztet csináljon, pedig simán lehetne szedni tovább, az hülye. Ha nem volt javulásod, és 1-2 hétig szedted, akkor ok.
2015. ápr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!