Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez? Bőrrák, herpesz,...

Mi lehet ez? Bőrrák, herpesz, vagy mi?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta a derekamon a bal felén kb. 5 cm szélesen bőrcsomók vannak, kisebb dudorok. Most vagyok 27, hamarosan 28 éves. A jobb felén néhány "folt" van, ami pár napja elkezdett viszketni. A háziorvos úgy 5-6 éve véletlenül meglátta, és csak annyit mondott, hogy ha nem viszket, akkor nem kell leoperálni. De nem mondta mi lehet ez. Most, hogy viszket a jobb oldali kis rész és bepirosodott, nagyon megijedtem. Félek, hogy valami komoly dologról van szó.

Így néz ki a viszketős rész a jobb oldalon: [link]


És az a 5 sm széles rész, ami nem viszket: [link]



2015. ápr. 22. 03:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Noha én is csak a fejemet vakarom, mint a háziorvosod, az biztos, ha kiskorod óta megvan, semmi komoly nem lehet. De hogy konkrétan mi ez, őszintén szólva fogalmam sincs.
2015. ápr. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj el bőrgyógyászhoz, de szerintem nem komoly.
2015. máj. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!