Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kiütések a mellkason?

Kiütések a mellkason?

Figyelt kérdés
Üdvözletem. Ma reggel furcsa ismeretlen eredetű foltok jelentek meg a mellkasomon. Fogalmam sincs, hogy ezek milyen eredetűek lehetnek és, hogy mire hasonlítanak. Nem ettem, nem ittam semmi különöset, hogy ez allergia legyen. A három sötétebb az szerintem pattanás. Hát nem tudom. De ismertetném a képet: [link]

2015. ápr. 22. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem viszket?
2015. ápr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én valami rovar jelenlétre tippelnék.
2015. ápr. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elnézést az kimaradt... se nem viszket, se nem fáj, és nem is érzékeny a terület.
2015. ápr. 22. 17:42
 4/8 anonim ***** válasza:

Nos, nem tudom. Páromnak vannak hasonló foltjai a bőrén, de neki ételallergiától jött ki. Viszont neki száraz, és viszket is, így valószínűleg neked nem az van.

Szerintem várj egy pár napot, ha nem múlik, mutasd meg bőrgyógyásznak.

2015. ápr. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönön a válaszokat. Most már viszket és fáj is ha hozzáérek. Ha nem múlik, majd meglátogatok egy bőrgyógyászt.
2015. ápr. 22. 21:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Valószínű az allergia, idővel kialakulhat az eddig megszokott ételekre való reakció. Kend be Locoiddal és látogass el bőrgyógyászhoz.
2015. ápr. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos a melleidet nem láttuk, de allergiás reakciónak tűnik. Valami új ruha, ékszer ?
2015. ápr. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. máj. 19. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!