Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi okozhat veres nyalkas...

Mi okozhat veres nyalkas szekletet? Akinek volt, irjon!

Figyelt kérdés
Ma este rozsaszines-veres, nyalkas volt a szekletem, es nagyon megijedtem. Masfel honapja volt egy hasmenesem, ami lassan mult el, azota furcsan hangosan korognak a beleim. Ket hete azonban inkabb szekrekedesem van. Eddig is volt neha nyalkas, de nem verszinu. Aranyer kizarva, az nem igy szokott verezni, hanem elenkpiros verrel. Kerem aki ezekkel a tunetekkel ment orvoshoz irja meg mi volt a diagnozis, mert megbolondulok, amig jovoheten eljutok orvoshoz. Koszonom!

2015. ápr. 23. 23:51
 1/2 szamo77db ***** válasza:
Nem akarok diagnózisokat írni, mert nem vagyok orvos. Lehet, csak jól megijesztenélek. Viszont azt mondom, minél előbb keresd fel a proktológiai szakrendelést. Ők tudni fogják, hogyan tovább!
2015. ápr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
voltál orvosnál, kiderült mi a probléma? nekem is ilyen problémám van most. ha akarsz írhatsz priviben is
2016. jan. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!