Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az Espumisan okozhat nagyon...

Az Espumisan okozhat nagyon híg állagú székletet?

Figyelt kérdés
Tegnap este bevettem kettő darab espumisan-t mert elkezdtem puffadni a moziban popcorn evés közben. Ma reggel elmentem wc-re minden rendben volt, másfél órával rá megreggeliztem és utána konkrétan a fenekemen pisiltem. Azért jutott eszembe, hogy az espumisan lehet a hibás mert ha jól tudom akkor az úgynevezett bélhabokat és gázokat vízzé alakítja a belekben, így semlegesítve őket. Nem tudom hogy ez felszívódik e vagy ilyen formában távozik a szervezetből.Mi a véleményetek?
2014. máj. 1. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég gyakran veszek be Espumisant, ilyen hatása sosem volt. Persze egyéni érzékenység, allergia mindenre lehet.
2014. máj. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Zabkását reggeliztem, de miközben ettem már éreztem hogy wc-re kell mennem... Lehet erre ráfogni hogy a zabkása hajtott meg?
2014. máj. 1. 12:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha tejjel csináltad a zabkását akkor lehet. A laktózra a felnőttek nagy része valamilyen mértékben érzékeny.
2014. okt. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!