Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Udv! Tavaly voltam korhazba...

Udv! Tavaly voltam korhazba es azota ugy tunik epekovem van. Egyes etelektol eleg rendesen begorcsol?

Figyelt kérdés
Valaki tud ez ellen valamit ajanlani? :/ Van erre gyogymod vagy valami ?

2015. ápr. 25. 14:06
 1/6 szamo77db ***** válasza:
Jó lenne, ha megvizsgálna orvos. Egyébként az epediétásoknak a "k" betűs élelmiszereket kell kerülni elsősorban. Tehát ilyeneket, hogy káposzta, karfiol, karalábé, kelbimbó, kelkáposzta.
2015. ápr. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia. nekem tele van a hólyagom kövekkel,3hét múlva lesz a műtét.

erre van konkrét epe diéta! elég szigorú.

a lényege,hogy zsír,fűszes,olajmentes ételeket lehet enni. paprikát,paradicsomot,(ha nem görcsölsz tőle)meg kell hámozni. a gyümölcsokből a kismagúakat sem lehet enni,és a nagyon cukrosat sem.

csokit,szénsavas üdítőt,friss pékárút sem.

sajna hosszabb annak a listája amit nem szabad,de ha valakinek epeköve van,és egyszer is bajt okoz,annak jobb ha kiveteti. én 3hónapja nem eszem,25kg-t fogytam. a műtét már megváltás lesz!

2015. ápr. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom! Es sok sikert e mutethez! :)
2015. máj. 13. 19:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Tegnap megmutottek érdekel valami?
2015. máj. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 puritan ***** válasza:

Nekem is volt epeműtétem, és a feleségemnek is, kb. egy év különbséggel. Én előtte megettem a vasszöget is, semmitől se volt bajom, és a műtét után is.

A feleségem meg előtte is érzékeny volt majdnem minden ételre, és a műtét után is az. Ugyanúgy diétáznia kell, ha nem akar rosszúl lenni.

2022. okt. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én epekő műtét előtt mindent megettem. Egy hétig tartottam a diétát azóta is mindent eszem, ma is szalonnát ettem. Semmi bajom nincs. Ha elfelejtek enni reggel vagy nincs kedvem max akkor fájdogált és fájdogál.

Leginkább enyhe görcsöm akkor volt ha rengeteg alkoholt ittam. De az is olyan volt ,mintha finganom kellett volna. Bevettem egy xiloxot el is múlt.

2022. okt. 18. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!