Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bal bordaív alatti fájdalom...

Bal bordaív alatti fájdalom alkohol fogyasztás után?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, heti egyszer ha elmegyek bulizni és megiszok pár korsó sört vagy valami más italt akkor még az este elkezd picit fájni a bal bordaív alatti rész, de ez a fájdalom nem tart sokáig pár nap alatt elmúlik, foggalmam sincs, hogy mi lehet ez, ha valaki tud valami tippet azt nagyon megköszönöm!

2015. ápr. 30. 13:31
 1/4 anonim válasza:
irritálja az epédet szerintem. ismerősömmel is igy voltunk sokáig nem ivott nemtudta . de amikor megittunk ketten egy üveg vodkát másnapra begörcsölt és kiderült epekövei vannak és bevolt gyulladva az epéje
2015. ápr. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kedves első válaszoló, az jobb bordaív alatt fájna! ha csak nincs situs inversusa (azaz minden szerve pont a másik oldalon van).

bal bordaív alatti fájdalom utalhat akár hasnyálmirigy gyulladásra is- aminek egyik leggyakoribb oka a hirtelen sok alkohol fogyasztása, de a gyomor betegségeire is- aminek szintén rosszat tesz az alkohol. még a lép is ott van, de nem hiszem, hogy annak az alkoholtól baja lenne.

a hasnyálmirigy gyulladással vigyázni kell. nincs más panaszod ilyenkor azt leszámítva, hogy fáj? a hátadba vagy lapockád felé is sugárzik?

2015. ápr. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A hátamban nincs semmi fájdalom, így szokott lenni ha megiszok egy pár korsó sört a haverokkal, aztán pár nap és mintha mi sem történt volna...
2015. máj. 1. 00:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Sztem is hasnyálmirigy gond lesz.
2015. máj. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!