Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez tényleg igaz a gyógyszer...

Ez tényleg igaz a gyógyszer iparról?

Figyelt kérdés

Nem olyan rég olvastam a Facebookon egy olyat, hogy "A gyógyszer ipar célja az, hogy nem meggyógyítani, hanem életben tartani a rákos beteget, mert ha rájönnek az ellenszerre, akkor hatalmas veszteségek érnék a gyógyszeripart."

Ez engem nagyon felháborított, hogy hogy.lehetnek ekkora férgek..

16 éves vagyok, de engem ez nagyon meglepett..



2015. máj. 2. 19:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez csak uszítás, szerinted ha ez lenne, akkor ilyen fájdalmas módszerek lennének? Ha igaz lenne, akkor olyan gyógyszer lenne, amit bevennének és kezelve lenne. De venni kéne élete végéig. Ehelyett kőkemény vegyszerekkel kiölik a rákos és a sima sejteket is.
2015. máj. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A gyömbèr es a kurkuma valoban hatasos?
2015. máj. 2. 19:33
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Nem nagyon lesz olyan, hogy "a rák ellenszere".

Egy sejtben rengetegféle dolog tönkremehet, elromolhat, aminek a végeredménye lehet egy rákos betegség, és mindegyiket másfajta gyógyszerrel lehetNE gyógyítani, ha egyáltalán lehet majd.

Aki ilyeneket ír, annak fogalma nincsen a biológiáról, és a rákról, meg annak gyógyitási lehetőségeiről. Nem kell mindent elhinni, amit a neten olvasol.

Mondjuk TERMÉSZETESEN a gyógyszergyárak nem jótékonysági intézmények.

2015. máj. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy hatásos a gyömbér meg a kurkuma. Ezek rákos sejtek, nem egy megfázás.
2015. máj. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a gyömbér és a kurkuma valóban hatásos az ételek fűszerezésére. Gondolod, ha bemész a boltba és megveszed a rák ellenszerét 100 Ft-ért, akkor ennyien halnának meg rákban? :D
2015. máj. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
B16 vitamin?
2015. máj. 2. 19:49
 7/12 anonim ***** válasza:
Semmiféle vitamin, kuruzslás, táplálékkiegészítő nem használ.
2015. máj. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
B17 vitaminra gondoltam, bocsanat
2015. máj. 2. 19:51
 9/12 A kérdező kommentje:
Sokszor van ilyen almom, gondolataim, hogy en fogom megtalalni az ellenszert.. Azert.kerdezek ennyit..
2015. máj. 2. 19:52
 10/12 anonim ***** válasza:
Az egészségügy próbál meggyógyítani, de többnyire csak életben tartani sikerül, azt is csak korlátozott ideig. A gyógyszeripar az egészségügynek van alárendelve, az egészségügy adja meg a direktívákat.
2015. máj. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!