Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet az oka hogy reggel...

Mi lehet az oka hogy reggel hánytam? (többi lent)

Figyelt kérdés
felébredtem 7kor,és hányingerem lett kb 10másodpercre rá már szaladtam is a mosdóba ,de ahogy nem ettem semmit reggel csak gyomorsavat hánytam. Lehet hogy a sok gyógyszertől (beteg vagyok,lázas voltam tegnap,náthás és köhögök,meg be van gyulladva a torkom), vagy tegnap valami olyat ettem (de akkor a kajának is ki kellett volna jönnie,nem?) ,azota nem hánytam.

2015. ápr. 21. 12:40
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
A gyomornedv és a mérgek elegyétől szabadultál meg . Igyál teát és vizet , mézet kanalazz ne tablettákat , az összes méreg . Én vasárnap vizet okádtam párszor , kitisztultam tőle .
2015. ápr. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha kajától lenne, akkor éjszaka hánytál volna, ez inkább a gyógyszerek mellékhatása lehet, vagy a gyomrodra ment az influenza. Diétázz és csak azt szedd, amit feltétlen szükséges.
2015. ápr. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!