Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha megtudnátok azt, hogy...

Ha megtudnátok azt, hogy alzheimer kórban, vagy hasonló betegségben szenvedtek, akkor lennétek e öngyilkosok?

Figyelt kérdés

#öngyilkosság #elbutulás #rettegés a kiszolgáltatottságtól
2015. máj. 4. 15:38
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nehogy azt higyje valaki, hogy vicces kedvemben írtam ki a kérdést. Remélem hogy senki nem vette úgy hogy nem érzem át az Alzheimer kór súlyát. Jómagam nem ebben szenvedek, de átérzem e betegség súlyát és remélem hogy Isten országában minden szép és jó lesz, ha már e földi lét nem tökéletes.
2015. máj. 31. 20:46
 12/20 anonim ***** válasza:
44%
utolso elotti okoskodo,aki ertelmetlen szoveghanyasaval szennyezi a kerdest, nos kosz a kioktatast de ha akarnek konyvet is irhatnek errol a betegsegrol, nincs szuksegem arra, hogy egy fogalomnelkuli, fogalmazaskeptelen egyen kioktasson rola, mert eleg sok elmeleti es gyakorlati tapasztalatom is van ezen a teren. a tunetek evek alatt fejlodnek ki, nem egyik naprol a masikra lesz tole zokni az ember. siman van eleg ido es belatas a dontes meghozatalara. szoval nem kell a sz*r duma meg a kifogaskereses, hogy jaj nincs mert egybol bezapul tole az agyad mert ez nem igy van. fogalmam sincs honnan vetted az arcot, hogy ennyi tudatlansaggal a fejedben elkezdj masokat kioktatni errol. Nem egy pelda volt mar arra, hogy kezdodo demencia es Alzheimer eseten a Dignitashoz fordultak betegek, hogy vegyek el az eletuket, es megadtak az engedelyt. jogilag nyilvan ugy megy, hogy kell hozni magaddal pszichiatriai szakvelemenyt, hogy meg beszamithato allapotban vagy a dontesed meghozatalanak idopontjaban, plusz nyilatkozni a szandekodrol, es ennyi. Idoben kell lepni, nem szarakodni, akkor igenis el lehet kerulni a novenyi letezest. a temahoz nem ertok pedig tenyleg duguljanak mar el, mert azt a latszatot keltik, hogy aki Alzheimeres, nem juthat hozza a kegyes halalhoz, ez pedig baromira nincs igy. a kioktato kis okoskodo csak azert hiszi, hogy ert a sztorihoz, mert mondjuk le tudja irni, hogy Alzheimer de ennyi :D nagyon vicces tenyleg, hogy igy oszt rola :DDD
2015. jún. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
47%
edesistenem eltevedes, mint kezdo tunet...bszod az mar elorehaladott betegseg, olyankor mar reg megvan a diagnozis, mirol beszelsz??? ostoba kis pofazogep
2015. jún. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
47%
vegig elorehaladott Alzheimerrol irsz. szandekosan kevered ossze a dolgokat ugy tunik.
2015. jún. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Röpke 3 millió Ft ért dolgozik a Dignitas tudtommal
2015. jún. 2. 00:10
 16/20 anonim válasza:
Ha megtudnám,hogy ehhez hasonlatos betegségben szenvedek,vagy más gyógyíthatatlan,vagy tudatlanságom miatt annak hitt betegségben szenvedek. No én a magam résziről a Tizedes a többiek című klasszikus film béli idézettel tudnák válaszolni. ELVENNI SEM HAGYNÁM,NEM HOGY ODADOBJAM AZ ÉLETEMET!!! Szóval nem. Amit a sors kimért,azt viseljük méltósággal. Szerintem. De lehet ez csak gyávaság? Mert az öngyilkolás?? Az szerintem nem az erős jellemek de nem is a gyávák "sportja". No és ha jól sül el,akkor a mi tudásunk szerint már visszafordíthatatlan a dolog. Tehát amit a sors ránk mér,azt viseljük el. Ne ön-gyilkolásszunk és mások életét se vegyük el! Ennyi!
2015. aug. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
utolso van rola fogalmad, mit muvel az emberrel ez a betegseg? Nincs ugye? mindjart gondoltam.
2015. aug. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
5 ezer euro a koltsege a Dignitasnak, ha jol tudom
2015. aug. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
100%

Nem vagytok tisztaban semmivel!

Ha mondjuk Aidses lennel akkor mire varnal tudjatok mekkora kinok kozt halnal meg??

inkabb ongyilkos lennek.A vegkimenetel ugyan az!

2019. szept. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
igen. en eldontottem hogy ha ilyen diagnozist kapnek kerek egy masodik szakvelemenyt es meg a betegseg kezdeten kilepnek az eletbol. Felkeszultem mar ra megvan hozza minden eszkozom es a tudasom is. Elmultam 60 eves es szeretnek ep elmevel tavozni. szerencsere egyenlore szo sin cs ilyesmirol.
márc. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!