Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Veseelégtelenség 19 évesen?!...

Veseelégtelenség 19 évesen?! Azok hozzászólását kérem, akik hasonló betegségben szenvednek. Tudni szeretném, milyen életmódbeli változásokra számíthatok a jövőben.

Figyelt kérdés

SE kreatinin 231

eGFR 23,6


2012. febr. 15. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenek előtt az okot kell kideríteni! Ha ez első és egyetlen érték, úgyis szükségesek további vizsgálatok! Először erre koncentrálj, és gondolkodj azon, hogy mi lehet az oka annak, hogy a veséid nem működnek rendesen (esetleg valamilyen állandó gyógyszert szedsz-e, stb.)
2012. febr. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már biopszián is voltam.. nem találtak okot!
2012. febr. 18. 11:23
 3/6 anonim válasza:

Szia!


A vesebetegségnél a legnehezebb megállapítani, hogy miért betegedett meg..

Egyébként ha a kreád magas a gfr-ed csökken, ez a két érték összhangban van egymással.

Ha a méreganyagod csökkent akkor a gfr is szépen visszamegy 90-re.

Dialízisre jársz vagy még próbáljak medrollal helyrehozni a vesédet?


29/L

2012. márc. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

"A vesebetegségnél a legnehezebb megállapítani, hogy miért betegedett meg.. "

Bocs, kicsit már álmos vagyok :D

Szóval ennél a betegségnél ritkán lehet biztosan tudni, hogy mi volt a kiváltó oka.

2012. márc. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
14 éves voltam amikor kórházba kerültem a vesémmel, biopszia után bevérzett, most 18 éves vagyok, krónikus veseelégtelenségben szenvedek, és azóta se tudják, hogy mitől lett rossz a vesém ( biopszia előtt, után tudják, hogy a bevérzés miatt)
2013. nov. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azóta kiderült, hogy mi lett a kis veséiddel?

Nagyon sajnálom, ha tényleges veseelégtelenséged lett.:/

Remélem nem!!!!!!!!!!

2022. máj. 28. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!