Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A természetgyógyászoknak...

A természetgyógyászoknak lehet hinni?

Figyelt kérdés
Voltam nála és egy géppel vizsgált meg, ilyen korongokat rakott rám, a lábamra, kezemre, fejemre!

2015. máj. 6. 10:47
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Jó sok pénz kért!
2015. máj. 6. 10:47
 2/11 anonim ***** válasza:
Hinni lehet. Érdemes-e? Nem
2015. máj. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kutatások szerint minél drágább a placebó, annál erősebb a pszichológiai hatása. Ettől függetlenül persze jobban járnál, ha valódi orvoshoz mennél a problémáddal.
2015. máj. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Csak a pénzt nézi?


Amúgy kért tőlem 20 ezret! csak néztem! 1 óra vizsgálatra.

2015. máj. 6. 11:00
 5/11 anonim ***** válasza:
Nehéz egy laikusnak kiszűrni a kuruzslókat.
2015. máj. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Nekem a masszázstanárom dolgozik természetgyógyászként is, neki mondjuk én hiszek. Éveket töltött ápolóként, majd a traumán is. Nem tömi a fejünkbe a sok marhaságoT. Emellett nem veti meg az orvostudományt, a gyógyszereket sem, de nagyon fontosnak tartja a lelki egyensúlyt, és sok kisebb vagy pszichés alapú betegséget hülyeségnek tart gyógyszerrel kezelni, mivel pont ezekre van a természetgyógyászat.i
2015. máj. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Egy nyugdjas öreg nőhöz mentem.
2015. máj. 6. 11:13
 8/11 anonim ***** válasza:

Annak hiszel akinek szeretnél, én személy szerint már senkinek sem hiszek igazán.


Ebbe beletartoznak ám a sotén képzett orvosok is :3


Elvi szinten bárkinek lehet igaza, gyakorlatban a gyógyítók/orvosok többsége téved (ettől még lehet igaza van, mert hisz abban amit csinál). Pl. az orvosi képzésél kiemelkedően fontos, hogy maga az orvos általában hisz abban a baromságban amit csinál. De hát.. jobb fenntartásokkal kezelni a hitüket.


Az a baj, hogy míg a természetgyógyászok jobbára ártalmatlan szerekkel, módszerekkel foglalkoznak. Jó esetben. Na most ha valaki ebben hisz, ilyen módon közelíti meg a betegségeket is, olyan a világnézete, hogy ilyen kevésbé materialista módon szemléli a dolgokat, akkor ezek a kezelések működhetnek.. nem sok mellékhatásuk van.


Ugyanakkor ott van a konvencionális orvoslás, full materialista, a módszerei gyakorlatilag gyógyszerek, mérgek alkalmazása.. és bakter, aki ezekben a mérgekben hisz, materialista, vegyszerektől vár gyógyulást, az eleve egy elcseeeeszett 'gyógymódnak' teszi ki a szervezetét. Úgyhogy.. nos igen, én ezért fogadok szinte mindent kételkedéssel.


Ebbe beletartozik az is, hogy rohadjanak meg a sarlatán természetgyógyászok :D

Boldogan, 1 cellában a sarlatán orvosokkal persze.

2015. máj. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a sirámod, mert nem logikus.

Egy természetgyógyászhoz ákkor szokunk menni, ha tudjuk, mire képes és mennyit kér a rendelésért. Ha fürödni mész, ott sem ugrol fejest az ismeretlen vízbe.

A megbízhatóknak általában van egy weboldaluk, ahol minden fel van tüntetve és nem utána jajgatunk, hogy átvert.

Szerintem a kérdésed kamu.

2015. máj. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A 20 ezer az nagyon drága! Itt Pécsen van egy igazán tehetséges természetgyógyász, aki tökéletes gyógyulást ad és terápiát is mellé és 6 ezer forintba kerül 1 óra, de azt mondja, hogy a kezével érzi és ha másfél órára van szükség az is ennyibe kerül... (ha materialista valaki, ha nem -ezt az előbbi hozzászólónak mondom-, látja a gondolataidat is...
2015. máj. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!