Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerdán el mentem orvoshoz és...

Szerdán el mentem orvoshoz és kiírt egész hétre. De nem vagyok jobban. Pénteken vissza mentem hozzá azt mondta jol vagyok mehetek hétfőn suliba, de még mindig nem vagyok jobban. Menjek vissza hétfő reggel? Nem fogja majd azt hinni hogy csak hazudok?

Figyelt kérdés
Köhögök, nagyon a torkom is fáj es nagyon piros! Esténként alig tudok el aludni mert annyira köhögök. Náthás vagyok nagyon is. Szédülök is és nem tudok kb 2 percnél tovább állni, mert rosszul leszek.. Lázas ugyan nem vagyok. Tegnap előtt voltam utoljára. Hányni sem hánytam. De viszont nem érzem úgy hogy tudnék menni iskolába. Szerintetek a köhogés és a fejfájás elég indok hogy higyjen nekem? Meg a nátha és a torok fájás.
2015. ápr. 11. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
28%
Attól, hogy köhögsz, és náthás vagy, még nyugodtan mehetsz suliba. A láz az ami miatt kiírnak valakit táppénzre.
2015. ápr. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem lleszel jobban hétfőre, akkor menj vissza, minimum 1 hét kell a teljes gyógyuláshoz.
2015. ápr. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

egyedül a szédülés ad olyan okot nekem, hogy elmenj egy újabb vizsgálatra. A többi az teljesen általános dolog, gyógyszert szedjél, és akkor valószínűleg rendbe jön.

DE, ha tényleg nagyon ne érzed jól magad, akkor kérd meg az orvost vagy anyud/apud hogy írjon ki pár napra.

A náthára és a köhögésre a legjobb orvosság a sok sok pihenés.

Ne de ha nem tudsz aludni, akkor ajánlom a fájdalom és gyulladáscsökkentő tablettákat. :) Remélem segítettem, jobbulást :)

2015. ápr. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!