Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bárányhimlő, ha be vagyok oltva?

Bárányhimlő, ha be vagyok oltva?

Figyelt kérdés
Most leszek nemsokára 17 éves, a 6 éves húgomtól kaptam el, aki szintén be van oltva ellene, neki semmi baja nem volt pár pöttyön kívül. Nekem sincs sok, de semmi étvágyam, fáj a torkom, hőemelkedésem is van szerintem, de így nem akarom feltúrni lázmérőért a gyógyszeres szekrényünket, egyedül vagyok itthon. Mikor fog elmúlni? Minél hamarabb suliba kéne mennem, elég gázos, hogy lemaradok a mostani vizsgáokról és dogákról, mert minél később írom meg, annál nehezebb, és nagyon kéne javítanom .:/

2015. máj. 6. 12:30
 1/1 A kérdező kommentje:
Egyébként ma vettem észre, mert az arcomon két nagyobb pötty van, azon kívül már csak kis semmilyenek a testemen. Ugye nem fog sokkal több kijönni? :O
2015. máj. 6. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!