Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha kedden megyek vesekő...

Ha kedden megyek vesekő zúzásra, mire számítsak utána? Mennyi idő alatt leszek túl az "ürülésen"? 2 héttel később már ugye nyugodtan mehetek külföldre "hosszúhétvégézni"?

Figyelt kérdés
Olvastam mindenfélét, hogy ki hogy élte meg, olyat is, hogy volt akit bent tartottak megfigyelésen. De nekem a dokim azt mondta, hogy zúzás után mehetek haza. 1 hete volt vesegörcsöm, akkor távozott a bal vesémből a kő. Most a jobb oldali 5 mm-es kövem lesz zúzva. Terveim szerint másnap dolgozni is megyek... Szerintetek?

2015. máj. 9. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezeket miért nem kérdezted meg a orvostól?
2015. máj. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mert amikor nagyritkán eljutok egy orvoshoz, általában a legalapvetőbb kérdéseket is elfelejtem feltenni sajnos... Úgy beszélt az egészről, mintha csak egy oltásra mennék. Megkérdeztem, hogy utána mehetek-e rögtön haza, és rávágta, hogy persze, és kb el is köszönt. Tudom, hogy én voltam a hülye, hogy nem faggattam ki részletesen, de ezen már nem tudok változtatni..
2015. máj. 9. 15:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Vesekőzúzás után egy-két órát általában ottmarasztalnak az osztályon, amolyan ülőbetegként ( még ebédet is adnak), és sok teát kell inni. Amikor már úgy látszik, hogy a pisid nem véres, akkor meg kell mutatni a nővérnek, és ő elenged haza. Innentől kezdve már munkaképes vagy. Csak azt sok teát pisild ki...Otthonra vegyél Rovatinex tablettát, az segít a széttőrt kő kicsúszásában.
2015. máj. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!