Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha a fűl-orr-gégész nem...

Ha a fűl-orr-gégész nem talált semmit a torkomban akkor lelki okai vannak a fájdalomnak? Vagy azôta kifejlödhetett valami?

Figyelt kérdés
Betegesen rettegek a torokráktól,tavaly voltam fül-orr-gégésznél,nem talált semmit.Alkkor is ugyanezt éreztem ,mintha aprô gumók lennének a torkomban. Akkor megnyugodtam ès nem foglalkoztam vele ,de mostanában megint fèlek.El kellene mennem ûjra?Elég a fül-orr-gégèsz?Ha bármi rendelleneset talált volna szólt volna nem?

2015. máj. 10. 10:24
 1/2 anonim ***** válasza:
A rák tünetei nem ezek.
2015. máj. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az orvosok nem mindig látják meg a problémát. A garatból tölcsérszerű hártya vezeti az ételt a nyelőcsőbe. Ez elválhat a nyelőcső izomzatától, ami alá bekerülhetnek ételdarabkák, amik ott rohadnak el. idővel az itt lebomló anyagok közérzetromlást, de később rákos burjánzást is okozhatnak a garat alatt. Az orvos azért nem látja ezt, mer a hártya fedőként eltakarja. Velem háromszor nyelettek tükröt, egyik alkalommal sem láttak semmit.
2015. máj. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!