Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Beszúr évente 3-4szer!? Többi...

Beszúr évente 3-4szer!? Többi lent. SOS!

Figyelt kérdés
Évek óta (kb 6 éve) elkezdett hirtelen nyilalni valami bent gyomor tájékon(vagyis valószínűbb hogy a beleknél, nehéz meghatározni) kb. 2 mp ig tart de olyankor megbénít, általában amikor ülök ( de állva is többször előfordult már). Ilyenkor általában össze görnyedek vagy csak összehúzodok.. de nagyon rövid ideig tart csak tényleg pár pillanatig. Tippek hogy mi lehet vagy hogy hova kéne fordulni? Kivizsgálások stb. minél hamarabb szeretnék utánajárni!

2015. máj. 10. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvos ad beutalót ha szükséges. Valószínüleg nincs semmi bajod, ha ez évente 3-4 szer 2 mpig tart. Egy rossz mozdulattól is nyilalhat akár, háziorvos megmondja mit tegyél.
2015. máj. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én évente kétszer összezsugorodva ülök a WC-n órákig úgy, hogy közben lábam közt a vödör és hányok. Pont 1 hete jött rám egy ilyen roham. Már háromszor voltam kórházban kivizsgáláson, de egy semmivel elküldenek 3 nap megfigyelés és infúzió után. Borzasztó fájdalmakat élek át ilyenkor, de már nem megyek orvoshoz. Ha ebből nem állapítanak meg semmit, akkor nem hiszem, hogy egy 2mp-ig tartó nyilallás érdekelni fogja őket! (Ezt most nem bántásból írom) De azért persze, menj el, van egy kedves orvos ismerősöm, ő mindig arra tanított : "ha a hasad fáj, azt soha ne vedd félvállról, irány egyből az orvos"! csak sajna ők veszik félvállról.
2015. máj. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az komoly..azért járnék most utána , hátha köze van ahhoz hogy kb. mindenre allergiás vagyok. Gyümölcsök, rengeteg pollen fajtára. adalékanyagokra (tej,glutén,szója) És hátha van közte összefüggés..
2015. máj. 10. 17:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Háziorvos de 2-nek igaza van, valószínüleg elküld, hogy ez semmi.
2015. máj. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Több tejérzékenytől hallottam már, hogy jellemző a hasi görcs rájuk. De ha tejérzékenységed ellenére fogyasztasz tejterméket, akkor min csodálkozol?
2015. máj. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez az utóbbi érdekesen hangzik. Egyébként mindent amire allergiás vagyok mellőzök. Csak elég nehézkes főleg a glutén.
2015. máj. 12. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!