Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Eltörhet még az állkapcsom?...

Eltörhet még az állkapcsom? Mit csináljak, megvagyok ijedve. Menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

2 hete,állra estem biciklivel. Elég nagy ütés érte az állam hegyét,de nagyjából mindenhol érzékeny volt az állkapcsom. Megröntgenezték,az nem mutatott ki semmit. Az ütéskor,ahogy a földre érkeztem, a két alsó fogam között keletkezett is azonnal egy kis rés,ami már szinte teljesen össze húzódott. Arra,hogy szájzárat kaptam,csak később jöttem rá. Mostanra jutottam el oda,hogy már majdnem tudok rendesen ásítani,de olyankor feszítést érzek azon a ponton,ahol a fogaim is eltávolodtak,amikor kinyitom a számat. Olvastam,hogy ha sérült az ízület,az állkapocs később is eltörhet. Folyton attól rettegek,amikor ásítok,hogy kiugrik az állkapcsom,vagy eltörik... :/

Mit csináljak? Menjek el szájsebészhez,vagy ez még normális?

Előre is köszönöm!


2015. máj. 11. 05:50
 1/2 anonim válasza:
Grat.. Eltörted. :D
2015. júl. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Grat,paraszt vagy.
2015. júl. 3. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!