Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » IBS em van. Erre jár pelenka?...

IBS em van. Erre jár pelenka? fel lehet írni? Sajnos nagyon drága, és nem is használom szinte soha, de amikor utcán vagyok, mindig van rajtam egy, mivel már történt baleset, annyira hirtelen jött rám!

Figyelt kérdés

diétát tartok, nagyon ügyelek mit eszem, de sajnos ez van. nem tehetek róla. ha elérek a wc-ig- ami az esetek 80% -ában megtörténik- akkor letolom, és elvégzem a dolgom. de sajnos van olyan hogy olyan helyen jön rám ahol nem találok 2-3 percen belül wc-t. voltam nem egy, hanem több gasztroentológusnál. nem igen érdekli őket a dolog. szedjek be ilyenkor széklet fogót, jó, de mindig nem szedhetem, mert nem is mindig van ez... ami még szarabb, hogy a betegségemre csak nemrég derült fény, ráadásul magánúton egy nagyszerű professzor úr vizsgált ki rendesen, de neki ezt nem mertem elmondani, hogy ilyen is van. nagyon szégyellem ezt. érdekes állami mocsok helyen rányomták a papírra hogy dyspepsia,meg szedjen széklet fogót és csókolom...


26f


2015. máj. 13. 20:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom a választ a kérdésedre.


De a diétád milyen, hogy nem jön helyre az IBS-ed?

2015. máj. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!