Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Levofloxacin 500mg sandoz 7x?

Milagros kérdése:

Levofloxacin 500mg sandoz 7x?

Figyelt kérdés
Tenyleg olyan veszelyes es rosz mellelhatasai vannak? Volt mar aki hasznalta?
2015. máj. 16. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

[link]


[link]


ÉN...mielőtt a CIPROFLOXACIN miatt véget ért az életem

itt van egy amerikai srác története,ő "csak" 12db napi 2x500mg-os szemet szedett be és oda lett az élete,3év múltán már ágyban fekvő beteg lett,oda lett mindene,nagy valószínűséggel már öngyilkos lett...három évig tűrte amit a gyógyszer művelt a testével,de semmi gyógyulása nem volt.Mindenki elolvashatja a srác honlapján (a fentebbi linken)aki nem tud angolul az másolja be a google fordítóba.Emberek,gondolkozzatok mi miért van és ,hogy hogy lehetnek ilyen gyilkos mérgező dolgok forgalomban!!

2015. júl. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kellemetlen
2016. aug. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Én beleestem :( 2019 van most! 2017 novemberében kaptam fluorid mérgezést az orvosom által felírt gyógyszertől. Teljes fizikai és mentális csökkentett módot okozott... iszonyatos volt... szívleállás ilyenek. Katasztrófa, azóta hiszek Istenben :) Aki szeretne tanácsot kérni, mert beszívta az írjon privátban.
2019. márc. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Kedves utolsó, irtam üzenetet.
2019. nov. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sertralin89 ***** válasza:
100%
Be ne szedd. Ez egy méreg...
2020. febr. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hat beszedtem mar azt a kurat. Ennek mar 5 eve lesz.
2020. febr. 18. 21:55
 7/7 anonim válasza:

Sziasztok.

Úristen 3 fajta gyógyszert, kell szednem a Helikobakterre. Levofloxacin 1x1, Ospamox 2x1, Quamatel 2x40 mg. Plusz Probiotikum ugye de azt nem írta a dr nő, hogy milyet. Lenne pár kérdésem.

1. Melyik a legjobb Probiotikum?

2. Valaki szedte már ezeket a gyógyszereket?

3. Tapasztaltatok valami mellékhatást, stb? A Levofloxacinról nem sok jót hallottam, állítólag külfölfön már be akarják szüntetni. Nem merem be szedni. Van valami tapasztalatatok, tanácsotok?

Köszönöm szépen.

2022. máj. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!