Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Jól szedem a gyógyszert?

Jól szedem a gyógyszert?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem el a pajzsmirigy-hormonpótlást. Tudom, h éhgyomorra kell bevenni és utána 0,5-1 óráig nem szabad enni.

Én vmi módon mindig felébredek 4-5 körül, akkor be is veszem és visszaalszok kb.7ig. Ez így jó? Végül is éhgyomorra veszem be...


2015. máj. 20. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha így kell szedni hogy éhgyomorra és utána sem lehet enni, akkor így jó lesz.
2015. máj. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi
2015. máj. 20. 23:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Mik voltak a tüneteid, ha megkérdezhetem, hogyan derült ki az alulműködés?
2015. máj. 21. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

főleg a hajhullás miatt mentem orvoshoz, csináltunk vérképet és a tsh magas volt. a doki mondta h tuti pajzsmirigy, uh elmentem endokrinológushoz, csináltunk atpo-t, az meg bőven 1000 felett uh autoimmun...

de a hajhullás mellett más tüneteim is vannak: az istenért sem tudok fogyni ('jó' kaja és sport mellett), állandó fáradékonyság, levertség, száraz bőr, kb. 30 fokban is fázok. kicsit meg is van nagyobbodva a pm-em.

2015. máj. 21. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!