Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyomorszájnál fájdalom mire...

Gyomorszájnál fájdalom mire utalhat?

Figyelt kérdés
Három nappal ezelőtt nagyon fájt az alhasi tájékon, olyan kemény volt ott a hasam délutánra. Aztán elmentem wc-re, akkor jobb lett. Tegnap ugyan így délután az alhasam fájt, de estére a gyomorszájamnál egy pontban kezdett el szúrni, vagyis olyan volt, mintha valaki gyomorszájon rugott volna, vagy nagyon éhes lettem volna. Enni nem igazán ettem, nem kívántam semmit. Aztán reggel tudtam reggelizni, mert nem fájt, de amikor már "beindult" a nap, megint elkezdett fájni a gyomorszájamnál, már egyáltalán nem fáj az alhasam, de a gyomorszájamnál most is ezt a folyamatos hasbarugást érzem, de nem görcsölő érzés. Három napja nem voltam wc-n, bár alapból is hetente max 3x megyek. Az iskola meg a kollégium miatt nem eszek valami rendszeresen, Reggelit is gyorsan és keveset, ebédet kb négy óra fele, vacsit meg nem igazán eszek. Gyomorsavval nem hinném hogy lenne bajom. Nagyon szeretek ecetesen, savanyúan enni. Edzésre is járok heti 3,5 órában. Mi lehet a problémám? 17/L
2015. máj. 23. 12:06
 1/4 anonim válasza:
Pedig ez refluxnak tűnik!
2015. máj. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az előbb próbáltam ebédelni, de csak a fél tányér leves ment le, még a víz is rossz volt. Nem tudom, összefüggésbe hozható-e, de nagyon gyakran fáj a fejem és általában a hátsó részén. Ha fekszek, akkor inkább nyomásra érzékeny a köldököm környéke.
2015. máj. 23. 13:12
 3/4 anonim válasza:
Próbáld meg a Salvus vizet, és dietazz! Na meg orvoshoz is kellene menni. Refluxra van gyógyszer (én is szedem), de a sok fűszeres kaját felejtsd el! A citrom is jó, hideg vízbe facsarj bele amennyit gondolsz, az is lúgosító hatású! A Salvus víz olyan 800Ft körül van, de nekem sokat hhasznál, tudsz venni gyógyszertárban, de boltban is lehet kapn!Jobbulást!
2015. máj. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt és nekem az epémmel van gondom. Fekete retek cseppek jók rá!! Tervezek egy máj és epekő tisztítást valamelyik hétvégén, mert az megoldja ezt a problémát.
2015. máj. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!