Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tehetnék erősen hulló,...

Mit tehetnék erősen hulló, töredezett hajamért?

Figyelt kérdés
Fiatal lány vagyok, kissé váll alá érő, barna hajjal. Mindig is vékony szálú volt a hajam, de az utóbbi 2-3 hónapban súlyosan elkezdett töredezni és nagyon erősen hullik. Nem tudom mitől, az ápolásában semmit nem változtattam (nem volt sampon-/balzsamváltás stb.). A fejbőröm állapota is romlott, valószínűleg ekcéma, erre vettem megfelelő sampont, ami kezeli, de nem sokat javult. Bőrgyógyásznál még nem voltam, valószínűleg az az első lépés, ezt hamarosan meg fogom tenni. De tudnátok esetleg bármit, hogy mi lehet az oka, vagy esetleg valami otthoni kezelési módszert? Gondolkodom rajta, hogy ha nem javul az állapota, le fogom vágatni a hajam, kb. állig érőre. Ez segíthet?

2015. máj. 23. 17:50
 1/1 anonim válasza:
Szerintem az nem lenne teljesen megoldàs, ha levágatnád a hajadat!Szerintem próbáld ki te is a varga gyógynövényes sampont, ami bőrbarát és mindenféle hajra alkalmas:töredezett hajra, hajhullásra, szárazfejbőrre... stb.
2015. máj. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!