Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasalji 2-3 perces fájdalom....

Hasalji 2-3 perces fájdalom. Vajon mitől?

Figyelt kérdés
Jellemzően a munkahelyemen fordul elő. Gyárban dolgozom, így 2 óránként van 5 perc szünetem. Hetente 1-2 alkalommal a szünetben piszkosul elkezd fájni a hasam alja. Ilyenkor megmozdulni sem bírok, néha úgy érzem a víz is lever. Levegőt is lassan tudok venni. Ha kérdeznek nagyon nehéz válaszolnom. 2-3 perc alatt elmúlik. Próbáltam figyelemmel követni az étkezést, a havi vérzést, a hangulatot, hogy vajon mi lehet rá hatással, de sajnos nem tudom leszűkíteni a kört. Van akinek szokott ilyen problémája lenni és esetleg tudja, hogy mi lehet a gond? Köszönöm előre is!

2015. máj. 23. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Nehéz lenne elmenni orvoshoz mi?
2015. máj. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem. Viszont reméltem, hogy választ kapok, tippet, és nem pedig egy kérdést.
2015. máj. 28. 19:36
 3/6 anonim ***** válasza:

Mégis milyen választ akarnál?

Oké, leírom mik lehetnek, csak egy párat, abból a kb. 200 dologból ami okozhatja:

- vakbélgyulladás

- krónikus vékonybélgyulladás

- vastagbélgyulladás

- húgyúti fertőzés

- hólyaghurut

- vesekő

- vesegyulladás

- prosztata/méh probléma

- vékonybélrák

- vastagbélrák

- veserák

- húgyhólyagrák

- prosztata/petefészek/méh rák

- izomhúzódás

- sérv

- hashártyagyulladás

- bélhurut

- bélfodri nyirokcsomó gyulladás

- bélférgesség

- fekélyes vastagbélgyulladás

- bélcsavarodás

stb. stb.

2015. máj. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Pontosan azért írtam le részletesen, hátha valaki átélt hasonlót, illetve nem volt rest orvoshoz menni. Én is elmegyek... Mint általában a magyar... MAJD! Mindenesetre újfent köszönöm a kimerítő, cseppet sem lekezelő választ.
2015. máj. 28. 19:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyan, úgysem ért a magadfajta a szép szóból. Így se úgy se mész el orvoshoz. Én már holnap elmennék, vagy jövő héten legkésőbb, de te tudod :-)
2015. máj. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az a baj tudod, hogy mikor nem fáj, akkor nem hajtja annyira a 'magamfajtát'. Mikor meg fáj, hát nem aktuális. Persze ez lehet csak kifogás. (Biztos, hogy az, de alapja azért van) :)
2015. máj. 28. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!