Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 28 mm-es rosszindulatú daganat...

28 mm-es rosszindulatú daganat a mellben. Mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés
Januárban fedezték fel, a napokban kerül sor a műtétre.
2015. máj. 26. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Orvos a megmondhatója azután, hogy a szakember megvizsgálta szövettanilag és véleményt mond.

Önmagában a méret nem mond semmit...

2015. máj. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Műtét után lesz szövettan (hacsak nem vettek belőle mintát már) és akkor derül mire lehet számítani. Mint túlélés, mint kezelések szempontjából.


Vagy eddig kemóztak és csak most műtik? Ha van BNO kód a leleteden, akkor ki tudod keresni, hogy mi az.

2015. máj. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem nekem van szerencsére vagy nem szerencsére... Az egyik rokonomnak. Mindenki azt mondta, hogy jó esélyei vannak, de aggódom érte, ezért gondoltam, hogy megkérdezem itt.
2015. máj. 27. 06:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idős az a rokon?

Túl van rajta?

2016. ápr. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért fura, hogy csak most kerül sor a műtétre
2016. ápr. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
50 éves. Hála Istennek, túl van rajta. Pont hétfőn találkoztam vele, már vezet is, csak nagyon rossz látni, mennyire megviselte a dolog.
2016. ápr. 16. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!