Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet limfoma? Help! (Part 2)

Ez lehet limfoma? Help! (Part 2)

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__betegsegek__6876834-..


A helyzet annyit valtozott, hogy voltam orvosnal, aki azt mondta hogy ha no menjek vissza. Ma azonban a kezembe kerult a verveteles papir, es eszrevettem hogy alacsony a MPV szamom. 7, a normalis pedig 8 lenne. Elegge be vagyok tojva, pedig ez mar majsnem 3 honapja colt es az orvos meg se emlitette. Emellett ez kozvwtlen a menstruaciom utan voltunk vervetelen, es akkor volt egy hugyuti fertozesem is. Vissza menjek az orvoshoz? A szuleimnek mar kezs elege lwnni belolem, mert rettenetes hipochonder vagyok, es neg is ertem oket...de... megijedtem. segitseg:c



2015. máj. 28. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem nagy eltérés, lehet, hogy csak kicsit vérszegény vagy.
2015. máj. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Remélem:c az orvos ezt nekem meg se emlitette, pedig megnézte, mielőtt kiadta volna. Akkor mi legyen?:c
2015. máj. 29. 15:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha megnézte és nem szólt semmit, akkor ne foglalkozz vele, sokkal nagyobb eltéréseknél szokott gond lenni és ha baj van, akkor más eredmények is rosszak lennének, nemcsak ez az egy.
2015. máj. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most már nyugodtabb vagyok^^ csak megijedtem egy kicsit/kicsit nagyon/, de akkor renbdne van:)
2015. máj. 29. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!