Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Térd fájdalom ellen valami...

Térd fájdalom ellen valami gyógymód?

Figyelt kérdés
33 éves férfi vagyok. 3 éve kezdett a térdeim fájni, sok gyaloglás után. Nagyon nagy fájdalomra kell gondolni. Voltam röntgenen, de semmi problémát nem mutatott. Orvosom tanácsolta szedjek porc erősítőt és biciklizzek. Biciklizek sokat, porc erősítőt szedtem igaz amikor elfogyott nem szedtem újra szünet után. Már 2 éve nem szedem. Lehet mégis jobb lenne ha szedném? Vagy mi lenn jó? Csak kb 2 km után kezd fájni vagy ha túrázok.

2015. máj. 29. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem el van mozdulva a porc, akkor fáj, ha huzamosabb ideig ugyanúgy kell tartanom, pl. állni valahol vagy a távolsági buszokon, ahol nincs hely elmozdítani a lábam. A fájdalomra nekem a flector segített. A porcerősítő sem ártana szerintem, csak én nem tudom lenyelni.
2015. máj. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én ezt találtam ma. Kipróbáálom.

[link]

2015. máj. 30. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!