Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Terhelésre talpfájdalom, mi a...

Akos320 kérdése:

Terhelésre talpfájdalom, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Már több mint 6 hónapja szenvedek attól, hogy minden egyes nap után mikor edzésem volt ( röplabda) iszonyatos talpfájdalmam van. Általában az edzés elején fájdalommentes vagyok, de a végefelé nagyon fáj az egész talpam a sarokkal együtt. Máskor csak akkor fáj ha sokáig feszítés nélkül lógatom. Már ortopédián voltunk ott kaptam sportbetétet (amely lúdtalpra is való) de nem sokat segített. Az utóbbi időben sajnos meghíztam (autoimmun betegség miatt ( pajmirigy alulműködés)). Mit tehetnék a fájdalom ellen? Már elkezdtem a fogyókúrát de míg a gyógyszerem beállítják addig sajnos igen lassan adom le a felesleget. A lóbalzsamot kipróbáltam, de csak akkor volt jó ha pihentettem előtte. A válaszokat előre is köszönöm!

2015. máj. 8. 21:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Szedjél Flavogard tablettát, és használj talpmasszírozót! Ha pihensz, akkor tegyél a lábad alá párnát. Tüsi gyógypapucsot használj otthon.
2015. máj. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!