Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hirtelen kialakuló fejfájás...

Hirtelen kialakuló fejfájás az intim együttlét csúcspontján?

Figyelt kérdés

Körülbelül 1 hete fáj a fejem (a koponya tarkótáji, lenti részén, jobboldalt. (Eddig nem voltam fejfájós, talán csak frontoknál éreztem néha 1-2 napig tartó fájdalmat.) A mostani fájdalom "házasélet" közben, annak is a csúcspontján, hirtelen, egyik pillanatról a másikra kezdődött. Akkor pihenéssel, fel-alá történő relaxáló járkálással enyhült a panasz és úgy tűnt, hogy minden rendbe jön. Teljesen azonban nem szűnt meg a fájdalom, ami hosszabban tartó hajlongó munkától, néha torokköszörüléstől, intenzívebb erőkifejtéstől felerősödik. Amikor jobban fáj, olyankor a fej egyes mozdulatainál is erősebb. Éjszaka, nyugalmi állapotban nem érzem. 2 napja Voltaren Dolo kapszulát használok csillapításra és ettől teljesen elmúlik az érzet.

A vérnyomásomat többször mértem azóta és rendben van. Nem szédülök, nincsenek látászavaraim és hányingerem.

Mi lehet ez?

Még soha nem tapasztaltam... :(



2015. jún. 1. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Orgazmus után pihenj, lehetőleg fekve, teljesen vízszintesen, legalább 15-20 percig és utána lassan ülj föl, pihenj úgy is, majd felállhatsz és semmi hajolgatás. Nekem ez vált be ugyanerre a problémára.
2015. jún. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

Nagyjából ezt is tettem és csillapodni látszott, olyannyira, hogy egy-két napig nem is nagyon tűnt feL.

Viszont sajnos azóta is jelen van és intenzívebb mozgáskor és tartós hajlongáskor még fel is erősödik.

2015. jún. 1. 12:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Huzatérzékenységre tippelek!
2015. jún. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem tartom valószínűnek, mivel soha nem voltam érzékeny a huzatra és nem is köthető hozzá a hirtelen, villámcsapásszerű kialakulása.

Már egy hete fájdogál, hol alig, hol jobban. De hajolásra, intenzív mozgásra felerősödik.

Éjszak viszont teljesen rendben vagyok. Különös...

2015. jún. 1. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!