Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagy a baj? Regen szoliztam...

Nagy a baj? Regen szoliztam kb heti 1x.1 evig kb. Most mar nagyon reg voltam. Es azt vettem eszre h kb az utobbi ket ho apba a karjaim teli lettek sok apro szeplovel de nagyon kozelrol kell megnezi holgy lasd.

Figyelt kérdés

Meg lett par rendes meretu szeplo is. De csak a karjaimon. Boritvalom is. De nem fekete szinuek hanem kb karamell barnak. Nagyon felek.Szerintetek borrak?


L/21


2015. jún. 1. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem pénisz allergia, de ha elmennél egy orvoshoz akkor biztosan meg tudná mondani, hogy pénisz allergia-e vagy csak bőrrák.... Szerinted ki a büdös bűnbánat fogja itt neked megmondani, hogy mi az? 21 éves vagy? Áhh én is, te ne reklámozd, mert engem égetsz vele. Azért jó egészséget és bőrrákmentes életet kívánok. Inkább egy pénisz allergia, mint egy bőrrák. :D
2015. jún. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy bőrrákos, csak hülye. A korral jár az anyajegyek szaporodása.
2015. jún. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De kedvesek. 😁 igen inkabb penisz allergiat kerek ha lehetne valasztani. Legyen igazatok. Inkabb legyek hulye de egeszseges!
2015. jún. 1. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!