Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elég sokat szoliztam mostanába...

Elég sokat szoliztam mostanában és kijött egy herpesz a számon. Még soha nem volt előtte. Lassan 2hete nem voltam, de szeretném újra kezdeni, csak attól félek újra kijön. Mit használjak rá vagy mit csináljak hogy elkerüljem?

Figyelt kérdés

2012. okt. 25. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
A kettő között nemnagyon van kapcsolat. A herpesz akkor jön elő, ha valami miatt az immunrendszered legyengül, pl. vírusos fertőzés, de akár egy kis stressz, fáradstság is okozhatja. Nekem mondjuk jött már ki leégés után, de ugye a szoliba nem leégni jársz...
2012. okt. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!


Nyugodtan kezdj el megint szoliba járni, mert tuti hogy nem attól jött elő, és igazából nem nagyon van hatással rá ha szolizol!

2012. okt. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bijjjus7 válasza:
Szia. Nekem is kiszokott jönni a herpeszem, de nem a szolitól! Leginkább ha legyengül a szervezeted, stressz miatt jön ki.., én mostanában körömvirágkrémet szoktam a számra kenni, próbáld ki. De ha viszont kijött inkább kerüld a szolit, vagy takard le, nem tesz neki rosszat végülis, de a túl nagy hő nem hiszem, hogy a legjobb neki.
2012. okt. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!