Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem tudok enni vagy aludni,...

Nem tudok enni vagy aludni, mindig fáradt vagyok és mindig fázom, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Enni csak kis mennyiségekben tudok, különben kihányom, és így is óvatosan kell. Ha nem eszek, márpedig nincs túl sok étvágyam, csak muszáj valamit letuszkolnom, akkor pedig gyomorégésem lesz. Este nem tudok elaludni, reggel nem tudok felkelni, emiatt egész nap fáradt (és lusta) vagyok. Ráadásul folyamatosan fázom. Húsz fok van vagy több, én meg takaróba bugyolálva remegek...
2015. jún. 1. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Mentálisan milyen állapotban vagy?

Valami probléma, gond az életedben?

De lehet vmi vírus is.

Lázad van?

2015. jún. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs lázam. Stresszre gondoltam, mert most érettségizem, de már korábban is érettségiztem, és soha nem voltam ilyen... Meg ez most teljesen más. Sokkal régebb óta tart.
2015. jún. 1. 22:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Orvosi citromfű például, az gyenge nyugtató,stresszoldó hatású.
2015. jún. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ginzeng és levendulateát iszok felváltva... Azok nem jók? Azok is enyhe nyugtatók... Próbálok ilyeneket találni én is...
2015. jún. 1. 23:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz, ha pedig nincs szervi oka akkor pszichológus.

Nem akarlak elkeseríteni de az egyik ismerősöm depressziójának ami a semmiből jött is ezek voltak a kezdeti tünetei.

2015. jún. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!