Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38hetes vagyok. Miért nem...

38hetes vagyok. Miért nem tudok vissza aludni éjjel, ha nincs melegem (nem is fázom)? Babám is elég keveset mozog mostanában.

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 17:27
 1/8 A kérdező kommentje:
Étvágyam sincs ma.
2011. aug. 30. 17:37
 2/8 anonim ***** válasza:
A válasz nem tudom, de én is így vagyok, 2 óránként felkelek aztán 40 percet forgolódok mire visszaalszok. 33 hkm
2011. aug. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elméletileg ez teljesen normális. Közel vagy már a szüléshez, és a szervezeted kicsit összezavarodik. Nekem az segített a visszaalvásban ha ittam egy kevés teát. (tényleg ne sokat, mert aztán rohangálhatsz Wc-re) vagy esetleg próbáltad már a párnát a lábad közé tenni? sokat segít a kényelmeden...
2011. aug. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A paplant használom arra,hogy ki"párnázzam" magam,a hátam mögé is azt tekerem. Nagyon jó volt eddig. Vizet szoktam inni pár kortyot (2-3) minden éjszakai pisilés után.


Köszönöm az eddig érkezett válaszokat!!

2011. aug. 30. 18:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Detto.Én a 39. hétben vagyok de pár napja ha felkelek pisilni utána órákat még fent vagyok.Van h csak kijövök a nappaliba,ülök és jár az agyam és van h csak forgolódok amíg el nem alszok.Reggel meg alig birok felkelni.pedig muszáj mert itthon vagyok a 2,5 éves kisfiammal :)
2011. aug. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kitartás mindenkinek!!Már maximum 1-2 hét és még ennyi alvás sem lesz egy darabig :P (bocsi..kihagyhatatlan volt)
2011. aug. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

:-D Alig várom!!! (nekem sem az első baba,de az első terhesség amikor nem tudok éjszaka aludni)

Akkor lesz értelme ébren lenni,akkor nem leszek ideges e miatt is! Most viszont semmi oka nincs az ébrenlétnek,ez borzasztóan frusztrál.


33 hetes kismamának Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!! :-)

39 hetes kismamának Mielőbbi könnyű szülést és egészséges kisbabát!!! :-)

2011. aug. 30. 21:34
 8/8 anonim ***** válasza:

Jaj, egyébként ha nagyon zavar, próbáld ki a "chamomilla vulgaris" nevű homeopátiás bogyót. segít ellazulni és visszaaludni. 15 vagy 30 ch-s kell, d a gyógyszertárban megmondják. ez nem károsítja sem a babádat sem téged.

"az első kommentes"

2011. aug. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!