Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez? Állkapocs alatti...

Mi lehet ez? Állkapocs alatti nyirokcsomó.

Figyelt kérdés
Az állam alatt, a nyálmirigyek helyén eléggé fel van duzzadva mindkét oldalon (Kb 1cm átmérőjű ami látszik). Nem fáj és semmilyen problémát nem okoz viszont esztétikailag zavar. Nem tudom mitől de már egy éve lassan, hogy megfigyeltem. Olvastam, hogy nyirokcsomó duzzanat lehet de orvoshoz most sajnos meg egy ideig nem tudok elmenni (külföldön vagyok) csak érdekelne, van aki m ár látott ilyet...mit lehetne tenni, hogy elmúljon? És egyáltalán mi ez?

2015. jún. 4. 21:37
 1/3 szamo77db ***** válasza:
Nem tudom, mi lehet ez. Orvoshoz kellene fordulni vele. A manduláid megvannak még? Hőemelkedés, láz volt mostanában? Külföldön nem látnak el, ha egyszer beteg vagy? Hogy lehet ez?
2015. jún. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Semmi bajom nncs, semmi laz vagy hasonlo, ez az, semmi bajom csak latszik valami duzzanat.
2015. jún. 5. 18:52
 3/3 A kérdező kommentje:
A mandulaim megvannak meg.
2015. jún. 5. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!