Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy ideg képes regenerálódni?

Egy ideg képes regenerálódni?

Figyelt kérdés
3 napja volt egy mutétem,két sérvemet "rakták rendbe". Egy lágyék és egy köldök sérvet. Azóta a jobb combom külso része a térdemig érzéketlen és napközbe ,de leginkább éjszakánként zsibbad és ég,szúró fájdalom jelentkezik. Valószínuleg megsértették,vagy elvágták a N. cutaneus femoris lateralis ideget a medencémbe. Ez az ideg képes regenerálódni? És ha igen mennyi ido és mit kell tegyek ? Elviselhetetlen a fájdalom amit éjszakánként érzek,esetleg van olyan fájdalomcsillapító ami enyhíti ezt ? Nagyon meg vagyok ijedve,hogy nem gyógyulok meg. Elore is köszönöm válaszokat.

2015. jún. 5. 09:40
 1/3 vfrtom ***** válasza:
Azonnal vissza az orvoshoz. Sajnos nem valószínü, hogy rendebe jö, de lássa idegsebész. Nekem törés után maradt a lábamban egy izom lebénulva.
2015. jún. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ilyen szintem szerintem nem képes regenerálódni menj vissza a dokihoz, végülis ők rontották el a műtétet
2015. jún. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen képes regenerálódni. Gondolom beszéltél a dokiddal, ez nem játék. Ő is javasolni fog gyógyszereket, vitaminokat ami segít. Ami nekem több idegemet is helyre rakta az az akupunktúra. Drága, de muszáj kifizetni, kb. 20 kezelés után már olyan testrészemet is tudtam mozgatni, amiről a dokik azt mondták hogy sosem fog megmozdulni. Egyébként 1-2 év között van az az időszak amíg képes regenerálódni az ideg és minél hamarabb kell elkezdeni a kezeléseket.
2015. jún. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!