Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez vajon mi lehet?

Ez vajon mi lehet?

Figyelt kérdés
Elöször is úgy kezdődöt hogy fát vágni segítettem és abba hagytuk beszélgetünk egyszer csak egyre rosszabul kezdtem látni csenget nagyon a fülm és szédültem zsibadtak a lábaim a nagy báttyám mondta feküdjek le emeljem fel a lábam jobban is lettem két hétel késöbb nem láttam szédültem suliba voltam irodalom órán és ma csenget a fülem és szédültem ez mitől lehet? 14f...

2015. jún. 5. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
valószínűleg alacsony vérnyomás, nincs rá gyógyszer, azért házidokihoz nem árt ha elmész
2015. jún. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és ilyenor mit tudok tenni? az utolsónál nagyon megijedtem és el kezdet dobogni gyorsan erősen a szivem akkor jobban lettem ezt gondoltam még le írom.
2015. jún. 5. 12:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt tudod tenni, hogy dokihoz mész, ő meg tud vizsgálni, hogy van-e valami bajod, de 14 éves korban nagyon gyakori és teljesen normális az ha néha rosszul vagy, mivel változik a tested, nem valószínű, hogy valami komolyabb bajod lenne.
2015. jún. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valoszinü hirtelen megnöttel,vagy egyzserüen keveset iszol,az is lehet genetikai.nekem ez utolso,menj el orvoshoz,es otthon merd meg a vernyomasod.Lehet kapsz csöppeket,vervetel stb.Eszel eleget?Mert a keves ksozt,folyadekbevitel,stressz is kihat.A szived azert dobogott mert megijedtel,ez normalis reakcio.En is voltam ugy hogy majd összeestem,dobogott a szivem,ilyenkor minden ember kicsit megijed.Ha rosszul erzem maga,mar reggel,megeszek egy sos uborkat,vagy ehetsz mas valami sosat,viz legyen nalad esetleg egy kis csoki.A legelsö utad legyen az orvos.
2015. jún. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!