Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vannak itt anorexiasok, vagy...

Vannak itt anorexiasok, vagy kigyogyult anorexiasok?

Figyelt kérdés

Ha igen, leirnatok a torteneteteket? Hogy kezdodott minden, mennyirol mennyire fogytatok le, ha kigyogyultatok mar, akkor van e valami maradando hatasa ennek az egesznek es hogy hany kilok vagytok jelenleg stb. stb.

Erdekelnek a pszihologiai betegsegek, csak ezert kerdem, szoval kerlek ne essetek nekem.


2015. jún. 9. 20:23
 1/1 anonim válasza:
Azzal kezdődött hogy hirtelen sokat híztam, aztán nem tudtam elfogadni a tükörképem, elkezdtem hiányosan étkezni, mellette sportoltam. Mindig a nővéremhez hasonlítottak, hogy ő milyen vékony. Amikor már benne voltam az egészben, egyik rokonomnak bevallottam hogy nem vagyok magammal megelégedve, nagyok a combjaim. Ő erre csak azt mondta hogy te sosem leszel vékony, nem olyan a testalkatod. Ez még több löketet adott. Nem kell azt hinni hogy 80 kilós voltam vagy valami..csak az egészséges küszöbén. 170 cm 60 kg voltam. Lehet nem hangzik soknak, de a csontozatom nem valami erős. Most 55 kg vagyok és 60 kg-nak néznek. Nem tudom hogy másztam ki belőle..elég hirtelen jött ez az egész, kb 3 hónapig csináltam, majd elkezdődött az iskola és már nem érdekelt. Csak annyit a pszichológiai részéről, hogy amikor tükörbe néztem mindig sírtam mert kövérnek láttam magam még 50 kg-osan is..rosszul éreztem magam evés után bármennyi is volt az adag. Szerintem nem sikerült kimásznom belőle, mert megint kezdek az lenni.Napi 700 kalóriát eszek mióta bikiniszezon van..és nem látom magam vékonynak. Nekem mindig más volt az elképzelésem a vékonyról. Amúgy nem is tudtam róla hogy anorexiás vagyok..amikor abbamaradt akkor sem ettem túl magam, csak már nem érdekelt a mennyiség..annyit kajáltam amennyi jólesett :) Egyébként 48 kg voltam most meg 55.
2015. jún. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!