Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Garatban szorító érzés, a...

Garatban szorító érzés, a doki szerint nyaki gerincsérv. Ilyen most komolyan lehetséges?

Figyelt kérdés
Több hétig szorongásoldóval kezeltek, de nem használt, ezért visszamentem a háziorvoshoz aki azt mondta ezzel tovább kell lépni, szerint valószínűleg nyaki gerincsérvem van. De nekem abszolút nem fáj, csak max a háti gerincem ha fordulok. Én még sosem.hallottam ilyenrol. Higyjek a dokinak menjek el kivizsgálásra hogy tényleg az-e? Vagy egyáltalán akinek nyaki gerincsérve van az mit érez???
2015. jún. 15. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp menjél el kivizsgálásra, ha az orvos azt tanácsolja. A sérvek rendkívül sokféle tünetet okozhatnak.
2015. jún. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elég nagy kérdőjel mert a garat beidegzése nem a nyaki gerincen keresztül van hanem a koponyán található Jugular foramen-en keresztül.
2015. júl. 25. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Pista1979 ***** válasza:
Igy van,talán a C4 s vagy a C5--ös felel érte.Nekem még a hangom is elment.
2016. márc. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!