Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehetséges-e a későbbiekben a...

Lehetséges-e a későbbiekben a gerincsérv vagy hasonló probléma? . Többi lent

Figyelt kérdés
Bicajozás közben a rámpa tetején lévő korlátnak csapódtam háttal... a közepén volt még 1 cső.. a hátam elég nagy ütést kapott+bőr is lejött, látszik is ahogy a csigolyák helyén jött le a bőr, mivel görnyedt volt a hátam + a nyakam is nagyon megrándult. Lehet-e hogy letört egy-két apróbb darab a csigolyákból? (nem éreztem belső fájtalmat, egyedül a nyakamnál, de sztem az a rándulás)
2011. szept. 3. 03:45
 1/3 anonim ***** válasza:

nem, fiatal vagy a Te gerinced még nem törik olyan könnyen ekkora sérüléstől. húzódás, ami pár nap alatt meggyógyul.

ha egy hét múlva is fájdalmat érzel mozdulatra, akkor menj

orvoshoz.

addig az izomlazító krémek is hasznosak lehetnek.

jobbulást:)

2011. szept. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A csigolyákról nem törik le olyan könnyen egy kis darab. Ha tudsz mozogni akkor szerintem semmi bajod. És amiatt gerincsérv sem fog kialakulni.

Pihentesd hátad, egy picit hanyagold a bicajozást is.

Máskor jobban vigyázz!

2011. szept. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) , amúgy mindig hordok sípcsontvédőt, bokarögzítőt, gyakran sisakot is, viszont gerincprotektor... picit fúrcsa lenne, bár biztosan biztonságosabb is.
2011. szept. 3. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!